Kommentit (10)

Täydellistä seksiä 42-v

Pegging on oikein tehtynä todella hyvä seksin muoto.
Tätä ennen hiukan rimmingiä....
Ja tuloksena on tosi voimakas orkku.

naiselle ( ainakin minun) toimii todella hyvin kun anna suuseksiä
Anukseen ja vaginaan samanaikaisesti.

Tämän jälkeen voikin koittaa kaikki aukot...

Fisting

Eihän fisting rajoitu vain pimppaan, vaan myös peppuun voi yhden tai kaksi kättä tunkea. Tungetaan siis sormet yhdessä ja sitten sisällä muodostetaan nyrkki ja liikutellaan edestakaisin nyrkkiä.

Vierailija

Fisting kirjoitti:
Eihän fisting rajoitu vain pimppaan, vaan myös peppuun voi yhden tai kaksi kättä tunkea. Tungetaan siis sormet yhdessä ja sitten sisällä muodostetaan nyrkki ja liikutellaan edestakaisin nyrkkiä.

Hyi saatana..

Cerazette

Cerazette Desogestrel działa również na zmianę jakości wyściółki macicy (endometrium). Zapobiega to pomyślnemu wszczepieniu zapłodnionych jaj na ścianę macicy, zapobiegając tym samym ciąży. Jedną tabletkę Cerazette należy przyjmować codziennie, w sposób ciągły, tzn. Przyjmujesz opakowania z powrotem do tyłu bez przerwy, włączając w to, gdy masz okres. (W przeciwieństwie do kombinowanej pigułki, którą zazwyczaj stosuje się codziennie przez trzy tygodnie, a następnie bez pigułki).
Zazwyczaj preparat Dianette jest zalecany kobietom z poważnym trądzikiem, które nie zostały oczyszczone z użyciem antybiotyków lub innych zabiegów. Może być również przepisywany kobietom, które cierpią z powodu nieprawidłowego wzrostu włosów. Ważne jest, aby pamiętać, że lekarze mogą być niezdecydowani przepisywać lek Dianette, głównie dlatego, że jest związany z wyższym ryzykiem zakrzepów krwi i pewnych typów nowotworów. Z tego powodu lekarz nigdy nie zaleci stosowania leku Dianette, jeśli potrzebna jest antykoncepcja
Połączone doustne środki antykoncepcyjne, takie jak Cilest, przebijają normalny cykl menstruacyjny. W normalnym cyklu menstruacyjnym kobiety poziom hormonów płciowych zmienia się przez cały miesiąc. Hormony powodują uwalnianie jajka z jajników (owulacja) i przygotowanie podszewki macicy do ewentualnej ciąży. Pod koniec każdego cyklu, jeśli jajko nie zostało nawożone, poziom hormonów spadnie, powodując, że wyściółka macicy będzie wylana jako miesięczny okres.
Tabletki Mercilon są rodzajem antykoncepcji hormonalnej powszechnie określanej jako "pigułka" lub kombinowanej doustnej pigułki antykoncepcyjnej. Tabletki Mercilon zawierają dwa składniki czynne, etynyloestradiol i desogestrel. Są to syntetyczne wersje naturalnie występujących kobiet hormonów płciowych, estrogenu i progesteronu. Etyloestradiol jest syntetyczną wersją estrogenów, a desogestrel jest syntetyczną formą progesteronu "trzeciego pokolenia".

Uusimmat

Suosituimmat

Uusimmat

Suosituimmat